ליווי, ייעוץ משפטי ועריכת הסכמים מרחוק -הדור החדש!

משבר הקורונה יצר מצב חדש ובו בעלי העסקים הבינו כי ניתן לנהל משא ומתן וכן לערוך ולחתום על הסכמים מסחריים, ללא פגישות פרונטליות, אלא באמצעות מערכת פגישות אונליין (זום וכד’).

התנאים החדשים גורמים במרבית הפעמים, לחסכון בזמן וכן להאצה של ניהול עסקאות חדשות וקיימות. כל עסק צריך לדעת להתאים את עצמו למצב החדש שנוצר, ולהתאים את התנהלות העסק והתנאים המסחריים מול הלקוחות ו/או הספקים, למצב החדש שנוצר.
משכך, מומלץ לבצע בדיקה של ההסכמים המסחריים של העסק, ובמידת הצורך, לבצע התאמות ושינויים מתאימים והכרחיים, וזאת מתוך כוונה להמנע מסכסוכים עתידיים והוצאות מיותרות.

בעתות משבר אנו מגלים פעמים רבות הזדמנויות חדשות וגמישות מחשבתית ועיסקית, ואלה מאפשרים לנו להתחיל בבנייית פרוייקטים ועסקים חדשים.

כבר בשלב בדיקת ההיתכנות הראשונית של העסק ו/או המיזם, חשוב לפנות לייעוץ משפטי ולייעוץ עיסקי, על מנת לדעת מהן המגבלות והאפשרויות (ישות משפטית, התחייבויות בין שותפים, תנאים לקבלת רישיון עסק, זיכיון, סימן מסחר, השקעה, תכנית עסקית, יעדים וכיוצ”ב).

במהלך העסקים התקין של כל עסק ו/או חברה, רצוי לבצע בדיקה חד שנתית של כל ההסכמים המסחריים וכן הסכמי העבודה ותלושי השכר של העובדים, וזאת על מנת לבצע התאמות ו/או שינויים למצב העדכני של העסק. בפרט נכון הוא לתקופה בה העסקים מתנהלים בזמן משבר הקורונה, והשינויים ההכרחיים הם רבים והכרחיים.

אנו מאמינים, כי צמיחה של עסק מחייבת פעילות משפטית נכונה ומתן ייעוץ משפטי שוטף, ובכך אף ניתן למנוע סכסוכים ו/או מחלוקות בעתיד ולהמנע מתשלום כספים רבים ומיותרים.

צוות מומחים

למשרדנו צוות מומחים, אשר פועל במשותף על מנת לקדם ולהעצים עסקים חדשים וקיימים, במישורים השונים והחשובים לצמיחה של כל עסק, לרבות: יועצים עסקיים, רואי חשבון, משרד פרסום ומדיה וכיוצ”ב.

חשוב הוא, כי בטרם פתיחת עסק וכן בטרם ביצוע כל עסקה, תבוצע בדיקה משפטית ועיסקית-מסחרית, על מנת לבצע בכל שלב ושלב של העסק את הפעולות והצעדים הנכונים ביותר לניהול והצלחת העסק.

אנו נפעל עמכם לתכנון נכון של פעילות העסק, כתיבת הנחיות ותקנון, הסכם שותפות, קבלת החלטות בדבר הסכמים המסחריים מול הספקים ו/או הלקוחות ובכל פעולה אחרת אשר תדרש לניהול וקיום העסק.

עריכת הסכמים באמצעות פגישות אונליין

משרדנו מלווה עסקים וחברות בתחום המסחרי ובתחום דיני העבודה, החל מהשלב המקדמי של הרעיון המסחרי ו/או המיזם ועד פתיחת העסק ומתן ייעוץ משפטי שוטף ומתן פתרון לדילמות העסקיות.

משרדנו מאפשר מתן ליווי וייעוץ משפטי מרחוק, לרבות: עריכת מו”מ, עריכת הסכמים וכל יתר הפעולות הנדרש לפיחת עסק חדש ו/או חברה.

 

ייעוץ וליווי משפטי שוטף, באמצעות עורך דין הבקיא בדין העיסקי-מסחרי, תורם לבעל העסק בקבלת כלים המתאימים לקבלת ההחלטות הנכונות לעסק.
משרדנו מתמחה בתחום האזרחי-מסחרי ודיני עבודה, ומלווה עסקים וחברות, החל משלב הרעיון ועד לשלב הביצוע והייעוץ המשפטי השוטף.

בכל שאלה נוספת – מוזמנים לשלוח הודעה או להשאיר את הפרטים ונצור עמכם קשר בהקדם.
| 050-2377155 | 03-6873770 | limor@ozery-law.co.il

מאמרים שעשויים לעניין אותך

היי, כאן עוה”ד עוזרי.

אשמח לעזור…

דילוג לתוכן